Kto sme

ADECCO Slovakia bolo založené v roku 2002 so sídlom v Bratislave. Spolu s 11-timi pobočkami a s viac ako 50-timi internými zamestnancami poskytujeme kompletnú paletu služieb a profesionálny prístup ku našim klientom i ku kandidátom. ADECCO Slovakia je jedna z troch TOP personálnych spoločností pôsobiacich na slovenskom trhu (podľa štatistických údajov 2014 Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Koho hľadáme

Hľadáme kandidátov s motiváciou zmeniť svoje súčastné zamestnanie a tiež absolventov a uchádzačov, ktorí hľadajú nové uplatnenie na pracovnom trhu. Požiadavky na kandidáta závisia vždy od konkrétnej pracovnej oblasti a ponuky, naši konzultanti Vám ochotne poskytnú bližšie informácie.

Čo ponúkame

ADECCO Slovakia poskytuje široký rozsah služieb a pokrýva viaceré profily na pracovnom trhu, od pomocnej sily cez výrobných pracovníkov až po špecialistov a TOP manažment - v oblastiach: financie, bankovníctvo, výroba, obchod, marketing, strojárstvo, informačné technológie, administratíva, zákaznícka podpora a ďalšie.

Požiadavky na kandidáta

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - B2 (Stredne pokročilý)

Kontakt

ADECCO Slovakia
Digital Park III, Einsteinova 19
851 01 Bratislava

+421 902902422
adecco@adecco.sk
http://www.adecco.sk