Kto sme

Spoločnosť ANTIK Telecom prevádzkuje v desiatkach miest na celom Slovensku vlastnú sieť, prostredníctvom ktorej poskytuje telekomunikačné služby - optické a bezdrôtové pripojenie k internetu, telefonovanie, satelitnú aj IP televíziu pre domácnosti, firmy, školy aj verejné inštitúcie. Sesterská firma ANTIK Technology sa venuje vývoju nových technológií pre digitálne spracovanie obrazu.

Koho hľadáme

Hľadáme aktívnych ľudí, ktorí sa zaujímajú o nové technológie a majú chuť kreatívne zasahovať do ich vývoja. U nás budete pracovať v mladom dynamickom kolektíve hi-tech spoločnosti a s najmodernejšími produktmi na slovenskom telekomunikačnom trhu. Naši zamestnanci okrem firemných benefitov majú navyše možnosť zvýhodnene používať všetky naše produkty a služby.

Čo ponúkame

Záujemcom ponúkame prácu v spoločnosti s dlhodobým pôsobením na slovenskom telekomunikačnom trhu ale aj v zahraničí, prácu na zaujímavých projektoch, benefity v rámci vnútorného motivačného systému spoločnosti, prístup k technológiám, mladý a dynamický kolektív.

Požiadavky na kandidáta

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - B1 (Mierne pokročilý)


Počítačové znalosti
Unix/Linux - Pokročilý
PHP - Základy
iOS - Základy
Outlook - Pokročilý

Kontakt

ANTIK Telecom s.r.o.
Čárskeho 10
04001 Košice

+421 55 30 12345
antik@antik.sk
http://www.antik.sk