Kto sme

LafargeHolcim Business Services začala svoju činnosť v roku 2014. táto dynamická spoločnosť poskytuje podporu pre spoločnosti skupiny LafargeHolcim v celej Európe v oblastiach ako sú finančné transakcie, vedenie účtovníctva, zákaznícka podpora a riadenie ľudských zdrojov. Náš mladý tím už pracuje na medzinárodných projektoch začlenenia nových zákazníkov z Európskych krajín.

Koho hľadáme

Ak je Vašim cieľom kariéra v oblasti financií, neprehliadnite ponuku pracovných príležitostí nášho prvého Európskeho centra zdielaných služieb v Košiciach. Uplatnite u nás Vaše ekonomické vzdelanie a prax v oblasti účtovníctva, fakturácie, ľudských zdrojov a zákazníckeho servisu a využite u nás svoje znalosti angličtiny, nemčiny, francúzštiny prípadne iných ďalších európskych jazykov.

Čo ponúkame

Ako stabilná medzinárodná spoločnosť poskytujeme našim zamestnancom výnimočné pracovné prostredie v našich nových a moderných priestoroch v samotnom centre Košíc. Naši zamestnanci môžu denne uplatňovať svoje znalosti cudzích jazykov pri práci v medzinárodných tímoch a využívať ponuku interných vzdelávacích programov. Rýchly rozvoj, dynamika a rast LH EBS im prináša možnosti kariérneho rastu.

Požiadavky na kandidáta

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - B1 (Mierne pokročilý)
Francúzsky jazyk - B1 (Mierne pokročilý)
Nemecký jazyk - B1 (Mierne pokročilý)
Španielsky jazyk - B1 (Mierne pokročilý)
Rumunský jazyk - B1 (Mierne pokročilý)


Počítačové znalosti
Podvojné účtovníctvo - Základy
Excel - Základy

Kontakt

LafargeHolcim
Protifašistických bojovníkov c. 11
040 01 Košice

+421 911 016 961
stanislava.prachovnikova@lafargeholcim.com
http://grabachair.eu