Kto sme

Spoločnosť PPS Group a.s., ktorá má už 60-ročnú tradíciu v strojárenskej výrobe sa v súčasnosti zameriava na výrobu stredne veľkých a stredne ťažkých zváraných konštrukcií pre celosvetovo známych zákazníkov. Portfólio tvoria prevažne rámy, výložníky, ramená pre banský, stavebný, drevospracujúci a transportný priemysel.

Koho hľadáme

Hľadáme kandidátov, ktorí majú záujem pracovať v strojárstve, na pracovných pozíciách: Zvárač kovov, Strojný zámočník-stehár, Strojný zámočník – rovnač, ohýbač, Obrábač kovov (frézar NC, horizontkár NC, vŕtač), Mechanik strojov a zariadení, Prevádzkový elektrikár, Kontrolór kvality, atď. V našom tíme tiež radi privítame ambicióznych absolventov SŠ a VŠ.

Čo ponúkame

*Prácu v stabilnej spoločnosti *Sociálnu a zdravotnú starostlivosť *Príspevky na kultúrne podujatia *Rozvoj a vzdelávanie *Možnosť zaučenia pre menej profesionálnych zváračov prostredníctvom Adaptačného centra *Ubytovanie zdarma *V prípade vyššieho počtu zamestnancov mimo regiónu, poskytujeme prevoz na naše náklady *Pre absolventov SŠ a VŠ možnosť absolvovania trainee programu.

Kontakt

PPS Group a.s.
Tajovského 7
962 12 Detva

+421 905 852 756
uchadzaci@ppsgroup.sk
http://www.ppsgroup.sk