Kto sme

Naším Strategy & Innovation Development Center poslaním je vyvíjať softvérové riešenia pre produkty v oblasti zdravotníctva, s využitím hlbokých doménových, technických a procesných znalostí. Náš softvér sa dá nájsť v produktoch pre zobracovaciu diagnostiku (ultrazvuky, magnetické rezonancie, počítačové tomografy), v laboratórnej diagnostike aj v prístrojoch pre rádioterapiu a terapiu časticami.

Koho hľadáme

Hľadáme odvážnych a inovatívnych ľudí od študentov, pre ktorých je softvér výzvou, cez absolventov, ktorí hľadajú nekonečné možnosti vlastného rozvoja a uplatnenia až po senior programátorov, ktorých cieľom je využiť svoje skúsenosti na projektoch s celosvetovým uplatnením.

Čo ponúkame

Prácu s najnovšími SW technológiami na vývoji produktov, ktoré pomáhajú ľudom na celom svete. Na našich projektoch Vás čakajú témy ako digitalizácia v priemysle, smart data, cloud computing a pod.Inovatívny medicínsky softvér tvoríme na Slovensku už od roku 2001. Dnes máme vyše 200 ľudí v Bratislave, v Žiline a v Košiciach, ktorí úzko spolupracujú s inými tímami špičkových odborníkov po svete.

Požiadavky na kandidáta

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - B2 (Stredne pokročilý)


Počítačové znalosti
C++ - Pokročilý
C# - Pokročilý
.NET - Pokročilý

Kontakt

Siemens Healthineers
Lamačská cesta 3/A
841 04 Bratislava

hr.sk@siemens.com
http://www.siemens.sk/velki-ludia