Sorry, this entry is only available in Slovak. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Najobľúbenejšie kariérne podujatie na Slovensku každoročne navštívia tisícky záujemcov o nové pracovné príležitosti. Po ôsmich úspešných ročníkoch v Bratislave sme sa preto rozhodli po prvýkrát zorganizovať Profesia days v dominante východu – Košiciach. Čo pre návštevníkov na veľtrhu chystáme a prečo by ste mali byť jeho súčasťou?

Stretnite uchádzačov naživo

Len pár minút neformálneho rozhovoru tvárou v tvár vie prezradiť, či by sa uchádzač hodil do vášho tímu. Kandidáta môže zaujať spôsob, akým sa s ním rozprávate, aby sa začal zaujímať o voľné pracovné miesta vo vašej spoločnosti. Stretnutie zamestnávateľov a uchádzačov o prácu na jednom mieste prináša obom stranám atraktívnu možnosť prezentovať sa, získať okamžitú spätnú väzbu a dozvedieť sa viac o predstavách firmy aj samotného kandidáta. Hľadáte tých správnych ľudí do svojho tímu? Na Profesia days Košice možno nájdete svojich budúcich kolegov.

Prednášky, testovanie i Code Aréna

Tradičnou súčasťou Profesia days je okrem desiatok vystavovateľov bohatý sprievodný program. Aj v Košiciach bude patriť hlavné pódium spíkrom a motivátorom z najrôznejších oblastí. Chystáme tiež priestor kariérneho poradenstva, konzultácie životopisov, testovacie miestnosti, kde si návštevníci overia svoje PC zručnosti a úroveň znalosti cudzích jazykov, a prednáškovú miestnosť Profesia plnú praktických rád, ako uspieť na trhu práce. Pre veľký úspech Code Arény v Bratislave chceme koncept programátorského battlu vo front-end kódovaní priniesť aj do Košíc. Veríme, že návštevník veľtrhu získa okrem živého stretnutia so zamestnávateľmi aj poriadnu dávku inšpirácie.

Buďte súčasťou veľtrhu v Košiciach

Obsadzujete voľné pracovné pozície, chcete posilniť svoj employer branding alebo priniesť návštevníkom podnetné myšlienky k osobnému rozvoju? Už dnes si môžete rezervovať svoje miesto na veľtrhu. Napíšte nám na obchod@profesia.sk alebo oslovte svojho account manažéra. Profesia days Košice sa bude konať 28. septembra 2017 v priestoroch Spoločenského pavilónu v mestskej časti Západ a pre verejnosť bude prístupný od 10tej do 20tej hodiny. Vstup pre uchádzačov o prácu bude rovnako ako v Bratislave zadarmo.