Najobľúbenejšie kariérne podujatie na Slovensku každoročne navštívia tisícky záujemcov o nové pracovné príležitosti. Po ôsmich úspešných ročníkoch v Bratislave sme sa preto rozhodli po prvýkrát zorganizovať Profesia days v dominante východu – Košiciach. Čo pre návštevníkov na veľtrhu chystáme a prečo by ste mali byť jeho súčasťou?

Stretnite uchádzačov naživo

Len pár minút neformálneho rozhovoru tvárou v tvár vie prezradiť, či by sa uchádzač hodil do vášho tímu. Kandidáta môže zaujať spôsob, akým sa s ním rozprávate, aby sa začal zaujímať o voľné pracovné miesta vo vašej spoločnosti. Stretnutie zamestnávateľov a uchádzačov o prácu na jednom mieste prináša obom stranám atraktívnu možnosť prezentovať sa, získať okamžitú spätnú väzbu a dozvedieť sa viac o predstavách firmy aj samotného kandidáta. Hľadáte tých správnych ľudí do svojho tímu? Na Profesia days Košice možno nájdete svojich budúcich kolegov.

Prednášky, testovanie i Code Aréna

Tradičnou súčasťou Profesia days je okrem desiatok vystavovateľov bohatý sprievodný program. Aj v Košiciach bude patriť hlavné pódium spíkrom a motivátorom z najrôznejších oblastí. Chystáme tiež priestor kariérneho poradenstva, konzultácie životopisov, testovacie miestnosti, kde si návštevníci overia svoje PC zručnosti a úroveň znalosti cudzích jazykov, a prednáškovú miestnosť Profesia plnú praktických rád, ako uspieť na trhu práce. Pre veľký úspech Code Arény v Bratislave chceme koncept programátorského battlu vo front-end kódovaní priniesť aj do Košíc. Veríme, že návštevník veľtrhu získa okrem živého stretnutia so zamestnávateľmi aj poriadnu dávku inšpirácie.

Buďte súčasťou veľtrhu v Košiciach

Obsadzujete voľné pracovné pozície, chcete posilniť svoj employer branding alebo priniesť návštevníkom podnetné myšlienky k osobnému rozvoju? Už dnes si môžete rezervovať svoje miesto na veľtrhu. Napíšte nám na obchod@profesia.sk alebo oslovte svojho account manažéra. Profesia days Košice sa bude konať 28. septembra 2017 v priestoroch Spoločenského pavilónu v mestskej časti Západ a pre verejnosť bude prístupný od 10tej do 20tej hodiny. Vstup pre uchádzačov o prácu bude rovnako ako v Bratislave zadarmo.