Knižky zavítajú na Profesia days so zľavami aj zaujímavým programom

 

Tento rok si môžete na Profesia days popri návšteve stánkov a medzi blokmi zaujímavých prednášok oddýchnuť v špeciálnom čitateľskom kútiku. Pripravuje ho pre vás najväčšie internetové kníhkupectvo Martinus.sk pod hlavičkou svojho projektu Knihobežník.

 

V tejto čitárni sa môžete pohodlne usadiť a zalistovať si v knihách o osobnom rozvoji, leadershipe, ale aj o úspechoch svetovo najznámejších firiem. Okrem toho si tu budete môcť objednať tovar z www.martinus.sk s exkluzívnou zľavou 20% na celý sortiment.

 

12:30 - 13:00
Vzdelávanie pre prácu v dm – študuj s našou podporou
Ako partner Zóny vzdelávania by sme radi predstavili náš projekt „Vzdelávanie pre prácu v dm“. Naši žiaci a inštruktori odpovedia na všetky Vaše otázky – ako a prečo sa prihlásiť, aká je prax v dm, čo sa našej mládeži na spolupráci s dm-kou páči najviac.
Jana Hornáková | dm drogerie markt
Jana Hornáková

13:00 - 13:30
Čítanie je zážitok, ktorý s vami pohne. Aj na kariérnom rebríčku.
Projekt Knihobežník internetového kníhkupectva Martinus.sk sa snaží o podporu čítania hravou formou. Hľadajte knihy ukryté doslova kdekoľvek, prečítajte ich a pošlite ďalej. Knihobežník môže byť aj riešením pre vašu firemnú knižnicu a nástrojom pre rozvoj zamestnancov.
Anna Porubcova | Koordinátorka projektu Knihobežník
Anna Porubcova

13:30 - 14:30
Ako čítať dvakrát rýchlejšie?
Zaujíma vás, ako efektívne čítať? Môžete to zvládnuť 2 x rýchlejšie a ušetriť čas pri čítaní kníh, článkov, e-mailov alebo iných dokumentov. Na kurze rýchločítania sa naučíte tiež rýchlejšie počítať než na kalkulačke a ohúrite tak na pohovoroch v Assessment Centre.
Michal Zwinger | Rozectise.cz a Numericum.cz
Michal Zwinger

14:30 - 15:30
Sebamotivácia – Ako sa stať šéfom svojho života.
Workshop, kde sa naučíte: ako motivovať seba aj iných ľudí, ako prestať odkladať dôležité veci na neskôr (prokrastinácia), ako zvládnuť svoj i cudzí perfekcionizmus, ako nájsť rovnováhu medzi dávaním a prijímaním, ako zvýšiť svoju výkonnosť pomocou iných ľudí.
Alexander Birčák | Doktor motivácie, ktorý pomáha šéfom motivovať nemotivovateľných ľudí
Alexander Birčák

15:30 - 16:00
Prečo absolventi Harvardu (ne)majú problém nájsť prácu?
Je vzdelanie dnes konkurenčnou výhodou a vysoká škola nevyhnutnosťou? Ako nestratiť 5 rokov života štúdiom, ale naopak týchto 5 rokov využiť na budovanie svojej kariéry? Je vôbec túžba študovať ekonomicky racionálnou?
Martin Menšík | Produktový manažér HRclub.sk & Edujobs.sk, Profesia
Martin Menšík

16:00 - 17:00
Ako predísť konfliktu vyjednávaním
• čo je podstatou konfliktov? • ako zvyčajne postupujeme? kde sa dopúšťame chýb? • prečo argumenty v konflikte nefungujú? • ako sa dajú konflikty riešiť? • ako zvládnuť konflikt skutočne efektívne a uspokojivo pre obidve strany? • spôsob, akým sa dá predísť konfliktu
Juraj Skalský | Towers Consulting Slovensko
Juraj Skalský

17:00 - 17:30
Naučíme vás byť hviezdou pohovoru
Chcete vedieť, ako uspieť na pracovnom pohovore? Nebáť sa a byť sám sebou pred ľuďmi, ktorých nepoznáte? Spraviť na nich čo najlepší dojem? Zaujíma vás, aké sú najväčšie chyby uchádzačov, aj ako im predchádzať? Radi Vám poradíme a prezradíme Vám, ako získať dobrú prácu.
Peter Klačan | Area Manager, Express People
Peter Klačan