Spíkri Profesia days 2017

Sprievodný program je o veľkých témach a zaujímavých ľuďoch. Prednášajúcich vyberáme veľmi citlivo a verte, že na programe pracujú desiatky ľudí a dostávame aj tipy na rečníkov a témy. A výsledok je… No ved posúďte sami. 🙂
Našimi rečníkmi sú známe mená, sú to manažéri, sú to špecialisti z oblasti ľudských zdrojov, sú to mladí odvážni ľudia, sú to zahraniční spolupracovníci a partneri… Každý z nich je iný a výnimočný a všetci prídu na Profesia days, aby odovzdali časť seba, svojich skúseností a stretli sa s vami.

Ivana Molnárová | Profesia spol. s r.o.

Vyštudovala Matematicko-fyzikálnu fakultu Univerzity Komenského v Bratislave. Po absolvovaní univerzity pracovala v rodinnej firme Anyhel v Humennom. V roku 2001 nastúpila do spoločnosti Profesia ako Sales Representative a po zmene viacerých pozícií od mája 2008 riadila a koordinovala obchodné aktivity v Českej, Slovenskej a Maďarskej republike spoločnosti ako marketingová a obchodná riaditeľka. Od októbra 2010 je výkonnou riaditeľkou spoločnosti Profesia.

Lukáš Bakoš | Maxman Consultants

01.03.2017, 18:00 - 18:30, Hlavné pódium
V súčasnosti pôsobím ako Managing Director spoločnosti Maxman Consultants. Predchádzajúce manažérske skúsenosti som získal pôsobením na pozíciách Manažér pre tréning a rozvoj v nadnárodnej telekomunikačnej spoločnosti a ako HR Riaditeľ v medzinárodnej IT spoločnosti, kde som mal na starosti celkové zastrešenie všetkých HR procesov pre pobočky spoločnosti v Európe a Ázii. Ako senior konzultant v oblasti manažmentu a leadershipu sa venujem tiež individuálnemu osobnostnému a profesnému rozvoju manažérov a top executives. Medzinárodné trénerské a konzultačné skúsenosti som nadobudol pri dizajnovaní a vedení tréningov, koučingov a rozvojových projektov pre stredných a vrcholových manažérov a ich tímy na Slovensku, v Čechách, Rakúsku, Poľsku, Maďarsku, Rumunsku, Turecku, Kazachstane, Indii, na Srí Lanke a v Spojených arabských emirátoch. Som členom Slovenskej Asociácie Koučov. Vo voľnom čase sa venujem rozvoju študentov a pedagógov v neziskovom projekte Maxman University, či dobrovoľníckej pomoci organizáciám v treťom sektore.

Martin Jelínek | Bright House

Martin vyštudoval lingvistiku na UNIPO a sociológiu na Georgetown University. V roku 2010 otváral inštitút Anglistiky v Hondurase. Martin ako jeden z mála non native speakers, pracuje ako Teacher Trainer pre vydavateľstvo Macmillan, UK a školí lektorov AJ po celom svete. Po návrate z Hondurasu, v rokoch 2013 až 2015 odovzdával svoje skúsenosti z pobytov aj na alma mater UNIPO.  Posledné 3 roky sa venuje vlastnej firme Bright House, ktorá sa zaoberá komunikačnými zručnosťami v Anglickom jazyku. Bright House spolupracuje so slovenskými a českými firmami, ktoré sa úspešne etablovali na zahraničnom trhu a pomáha im vytvoriť komunikačno-emotívny link medzi brandom a konečným zákazníkom. Martin takisto aktívne skúša ako Cambridge Oral Examiner pre British Council Slovakia.

Oľga Džupinková | Rádio expres

Oli Džupinková pracuje ako moderátorka spravodajstva a dopravného servisu v Rádiu Expres. Počuť ju môžete každé ráno v najpočúvanejšej rannej šou Hemendex. Posledné 3 roky sa venuje aj téme úspešných Slovákov v zahraničí. Oli bola od šestnástich rokov aktívnou členkou Stredoškolskej študentskej únie Slovenska, a tiež spoluzakladateľkou a predsedníčkou Mládežníckeho parlamentu mesta Snina. K rádiu sa dostala už v prvom ročníku masmediálnych štúdií na Prešovskej univerzite, kde začala pracovať v internátnom rádiu PaF, neskôr v regionálnom Rádiu KISS v Košiciach. Oli porozpráva o tom, že keď máš prácu snov, tak Ti nevadí, že budík zvoní o štvrtej ráno.