Často kladené otázky

Cieľom festivalu príležitostí Profesia days je pomáhať ľuďom pri hľadaní zamestnania, preto je vstup pre všetkých zadarmo. Je ale potrebné sa zaregistrovať, aby si získal vstupenku.

Áno, registrácia je potrebná. Kapacita Starej tržnice je limitovaná a našim cieľom je, aby sa všetci na Profesia days cítili príjemne. Bez platnej vstupenky preto nebude návštevníkovi či návštevníčke umožnený vstup na festival. Navyše, ak vyplníš všetky informácie pri registrácii, si automaticky zaradený do súťaže o hodnotné ceny!

Áno, môžeš. Ale trochu ťa to zdrží. Preto určite odporúčame zaregistrovať sa už pred podujatím.

Festival príležitostí Profesia days sa uskutoční v samotnom centre Bratislavy – v Starej tržnici, ktorá sa nachádza Námestí Nežnej revolúcie. Na miesto sa pohodlne dostaneš mestskou hromadnou dopravou i na bicykli.

Vystavovať bude viac než 80 zamestnávateľov. Ide o menšie i väčšie spoločnosti, ktoré hľadajú nových kolegov či kolegyne v rôznych pracovných oblastiach. Zoznam vystavujúcich spoločností aj s popisom, koho hľadajú, nájdeš TU.

Program je naozaj pestrý a silne zameraný na vzdelávanie. Môžeš otestovať svoje skills, vylepšiť si CV aj svoje schopnosti prezentovania, zapojiť sa do veľkého množstva tematických workshopov, ale aj vyhrať v turnaji ikonickej hry Bulánci 2.0. Nezáleží, či si len na začiatku svojej kariérnej cesty alebo máš už čo to odpracované a hľadáš nový smer. Profesia days sú jedinečnou príležitosťou, kde sa môžeš naživo stretnúť nielen s množstvom potencionálnych zamestnávateľov, ale aj so sebou samým.

Všetky veci, ktoré sa na veľtrhu nájdu, budú odovzdané na infostánok, kde sa môžeš na svoju stratenú vec informovať. Veci, ktoré nenájdu svojho majiteľa priamo na veľtrhu, budú zverejnené na stránke nalezisko.sk pod kľúčovým slovom Profesiadays.

Veľtrh príležitostí organizuje spoločnosť Profesia, ktorá prevádzkuje najväčší pracovný portál na Slovensku, Profesia.sk, kde sa môžeš informovať o voľných pracovných pozíciách doma aj v zahraničí.