Concentrix + Webhelp

MyHive 1, Vajnorská 100/A, 831 04 Bratislava

Kto sme

Concentrix + Webhelp navrhuje, dodáva a optimalizuje nezabudnutelné zákaznícke zážitky pre dnešný digitálny svet. Od predaja a zákazníckych služieb, až po moderovanie obsahu, Concentrix + Webhelp je komplexným partnerom naprieč všetkými cestami zákazníkov v sektoroch B2C a B2B. Jeho viac než 440 000 nadšených zamestnancov vo viac než 70 krajinách vytvára pozitívny dopad pre najzaujímavejšie svetové značky.

Koho hľadáme

Concentrix + Webhelp je zamestnávateľ s rovnakými pracovnými príležitosťami - vítame kandidátov z rôznych prostredí. V rámci náborového procesu sa od uchádzačov bude vyžadovať doklad o oprávnenosti. Kariérne príležitosti ponúkame v našich priestoroch v Bratislave a Prahe, ako aj hybridné ponuky alebo prácu z domu v oblastiach: Zabezpečenie kvality v starostlivosti o zákazníka, Technická podpora, B2B a B2C Zákaznícka podpora.

Čo ponúkame

Konkurencieschopné odmeňovanie s programami odmeňovania a uznávania; Komplexné počiatočné školenie a onboarding; Neustála podpora od vašich kolegov s možnosťami koučingu a mentoringu; Programy profesionálneho rozvoja a kariérnej navigácie na zmapovanie krokov vo vašom rozvoji; Iniciatívy v oblasti zdravia a pohody