MAHLE Senica

Čáčovská cesta 1447/1, 905 01 Senica

Kto sme

Celosvetovo má spoločnosť MAHLE zastúpenie v 5 divíziách, zamestnáva viac ako 72 000 zamestnancov v 30 krajinách. Slovensko je jednou z kľúčových lokalít spoločnosti MAHLE, nielen pre jeho polohu ale aj históriu automobilového priemyslu. MAHLE Behr Senica s.r.o ako súčasť divízie Thermal Management v rámci MAHLE koncernu, naštartovala výrobu v roku 2015 v Senici so zameraním na výrobu klimatizačných modulov pre top hráčov na poli automobilového priemyslu. Od roku 2019 sa spoločnosť pýši produktami vlastných vývojárov z moderného vývojového centra. Cesta k novým výzvam a neustále hľadanie nových riešení je súčasťou našej každodennej práce.

Koho hľadáme

Využi unikátnu príležitosť a staň sa súčasťou nášho tímu a podieľaj sa na vývoji a výrobe klimatizačných jednotiek pre automobily na Slovensku.

Čo ponúkame

- Možnosť profesijného rastu v modernom pracovnom prostredí - Zaujímavé finančné a nefinančné benefity - Tréningový a development, odborné a jazykové vzdelávanie zdarma - MAHLEforME - Rodinný program - Pružný pracovný čas / Homeoffice