Schaeffler Kysuce, spol. s r.o.

Dr. G.Schaefflera 1 , 024 01 Kysucké Nové Mesto

Kto sme

Skupina Schaeffler ako celosvetový líder medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel výrazne prispieva k prelomovým vynálezom a vývoju v oblastiach pohybu a mobility. Prostredníctvom inovatívnych technológií, produktov a služieb pre elektromobilitu, pohony efektívne z hľadiska CO2, Priemysel 4.0, digitalizáciu a obnoviteľné energie je spoľahlivým partnerom pre efektívnejší, inteligentnejší a udržateľnejší pohyb a mobilitu. Schaeffler Kysuce, ako jeden z dvoch výrobných závodov skupiny Schaeffler na Slovensku, vyvíja a vyrába riešenia v oblasti elektromobility pre motory, prevodovky aj podvozky. Ide napríklad o modulárnu, vysoko integrovanú technologickú platformu pre elektromotory, hybridné pohonné jednotky, plne elektrické parkovacie nápravy, elektrické parkovacie brzdy alebo mechatronické stabilizátory náklonu vozidla. Jeho súčasťou bude aj nové výskumno-vývojové centrum, ktoré sa bude špecializovať na nové technologické riešenia v oblasti mobility pre svetové automobilové značky.

Koho hľadáme

Absolventov VŠ v odboroch mechatronika, elektrotechnika, kvalita, strojárstvo so zameraním na programovanie, fyzika, príp. iných príbuzných odboroch, ktorí komunikujú aktívne anglicky slovom i písmom a zaujímajú sa o novinky v Automotive oblasti návrhu systémov pre elektrické a hybridné vozidlá. Absolventov SŠ s technickým zameraním, ktorí majú záujem pracovať v oblasti výroby.

Čo ponúkame

Uplatnenie v nasledovných oblastiach: návrh systémov, tvorba dizajnu, vývoj softvéru, požiadavkového inžinierstva, simulácie komponentov a systémov, skúšobníctvo a test manažment, projektové riadenie, analýzy nákladov, kvalita, ale i rôzne iné oblasti pre podporu projektov. - Prácu na najmodernejších technológiách v medzinárodnom tíme - Odborné zaškolenie seniornými kolegami - Jazykové vzdelávanie - Sebarealizáciu na zodpovednej pozícii s možnosťou odborného a profesijného rastu - Stabilitu nadnárodnej spoločnosti - Rôzne finančné benefity - 37,5 hod. pracovný týždeň; pružná pracovná doba - Home office
Pracovní nabídky
Máte zájem?
Prohlédněte si pracovní nabídky
Zobrazit nabídky