Univerzitná nemocnica Bratislava

Pažítková 4, 821 01 Bratislava

Ponúkame pre vás prácu
v oblastiach ako...

Zdravotníctvo Administratíva

Kto sme

Univerzitná nemocnica Bratislava poskytuje špecializovanú liečebno-preventívnu starostlivosť pacientom z celého Slovenska. Je najväčším zdravotníckym zariadením na Slovensku. Základným poslaním Univerzitnej nemocnice Bratislava je návrat strateného zdravia a záchrana života. Univerzitnú nemocnicu Bratislava tvorí päť nemocníc – Nemocnica Ružinov, Nemocnica akad. L. Dérera na Kramároch, Nemocnica sv. Cyrila a Metoda v Petržalke, Nemocnica Staré Mesto na Mickiewiczovej ulici a Špecializovaná geriatrická nemocnica Podunajské Biskupice. Nemocnica zamestnáva vyše 1300 lekárov a 2 000 sestier, celkovo takmer 6 000 zamestnancov. Zriaďovateľom je Ministerstvo zdravotníctva SR.

Koho hľadáme

okrem zdravotníckeho personálu (praktické sestry, sestry, pomocný pracovníci v zdravotníctve, sanitári) hľadáme aj nezdravotnícke pozície ako napríklad, údržbár, maliar, stolár, samostatný odborný referent, mzdová účtovníčka, personalista.

Čo ponúkame

možnosť priznania osobného príplatku po zapracovaní, možnosť predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú po zapracovaní, príspevok zo sociálneho fondu v zmysle Kolektívnej zmluvy UNB na stomatologické výkony, dioptrické okuliare, rekreáciu, detskú rekreáciu, životné a pracovné jubileá, vernostné, možnosť stravovania s príspevkom zamestnávateľa, možnosť využitia karty MultiSport, 5 dní dovolenky nad rámec zákona