Kaufland Slovensko

Henrieta Hunčíková

„Kto sa prestane vzdelávať, prestane byť dobrý“ je motto, ktoré vám udrie do očí ako prvé, keď prídete na návštevu k nám do spoločnosti Kaufland. Keď som po prvýkrát prišla na pracovný pohovor, vedela som, že „tu som správne“, pretože ja ako vyštudovaný Andragogik skutočne verím, že neustále vzdelávanie sa, je pre každého z nás prirodzené (či už vedome alebo nevedome).  

Na pozícii vedúcej oddelenia rozvoja zamestnancov pre spoločnosť Kaufland pôsobím od roku 2016 a spolu so svojim tímom špecialistov zabezpečujeme odborné aj osobnostné vzdelávanie pre viac ako 7800 zamestnancov. Prinášame širokú ponuku vzdelávacích aktivít pre individuálny, ale aj kariérny rozvoj. Fascinuje ma, ako celkom bežne sa u nás stretnete s tým, že riaditeľ obchodného domu alebo regionálny riaditeľ, alebo dokonca člen vedenia spoločnosti začínal ako brigádnik alebo žiak duálneho vzdelávania. Vďaka svojmu odhodlaniu na sebe pracovať, poskytnutiu príležitostí a možností natrénovať si rôzne zručnosti/kompetencie si napĺňajú svoje kariérne ambície.

Verím v to, že každý máme v sebe chuť sa niekam posúvať, zlepšovať, učiť sa nové veci a je len mojou úlohou vytvoriť priestor a príležitosti na to.