LIPA coaching & consulting

Halašova 4, Žilina

Ponúkame pre vás prácu
v oblastiach ako...

Vzdelávanie

Kto sme

Váš partner pre personalizované firemné vzdelávanie!
Sme tím ľudí (priateľov), ktorých spájajú spoločné hodnoty a zároveň vášeň pre vzdelávanie. V čom sme iní? Každý z nás je unikát, každý špecifický! A práve táto diverzita je to, čo z nás vytvára skutočný tím. Ak by sme sa mali popísať troma slovami, určite by to boli kreativita, dynamika a ľudskosť.
Prinášame do vzdelávania nielen skúsenosti a profesionalitu, ale aj ľahkosť a chuť robiť veci inak. Každý klient je pre nás jedinečný, a preto venujeme čas pochopeniu jeho potrieb, aby sme mohli vytvoriť vzdelávací program na mieru. Neustále inovujeme a prispôsobujeme sa meniacim sa potrebám a výzvam súčasnosti. Pozývame vás, aby ste si to všetko vyskúšali s nami a zažili skutočnú silu personalizovaného vzdelávania.

Koho hľadáme

Hľadáme lídrov, tímy a jednotlivcov, ktorí vnímajú rozvoj ako nikdy nekončiaci proces. Našimi klientami sú spoločnosti, ktoré považujú peniaze vynaložené na rozvoj zamestnancov ako investíciu a nie ako náklad. Spolupracujeme s tými, ktorí majú chuť budovať stabilné hodnoty a inovatívnu firemnú kultúru.

Čo ponúkame

Partnerstvo! Našich zákazníkov vnímamé každého individuálne. Každá spoločnosť je iná a tým pádom má odlišné potreby. Preto prinášame rozvoj, ktorý ľudí baví, a zároveň je šitý na mieru práve vám.