Kto sme

Arval Competence Center Bratislava (ACCB) patrí do nadnárodnej bankovej skupiny BNP Paribas, a od roku 2015 sme organizačnou zložkou spoločnosti Arval Slovakia. Arval Competence Center plní úlohu prvého expertného centra poskytujúceho komplexné podporné služby. Našou hlavnou úlohou je poskytovať podporu jednotlivým entitám skupiny Arval BNP Paribas, ktorá je poskytovateľom operatívneho lízingu v 30 rôznych krajinách sveta. Zameriavame sa na zaistenie technickej a finančnej podpory, a poskytovanie expertných, konzultačných a outsourcingových služieb. Zároveň pôsobíme vo všetkých oblastiach súvisiacich s poskytovaním operatívneho lízingu. Naša spoločnosť zahŕňa niekoľko oddelení, od operations – kontaktné centrum, komunikácia s vodičmi a technické oddelenie, cez OPC oddelenie, ktoré zastrašuje riadenie operačných rizík vrátane GDPR a dátovú analýzu až po finančnú oblasť pôsobenia kde poskytujeme komplexné účtovnícke poradenstvo, controlling a oceňovanie.

Koho hľadáme

V životopisoch nehľadáme len tituly, zaujímavé skúsenosti alebo škálu zručností. Hľadáme šikovných, vzdelaných ľudí, ktorí nielen zapadnú do nášho tímu, ale majú rovnaké hodnoty a priority ako my a sú ochotní učiť sa nové veci. Hľadáme ľudí, ktorí budú chcieť robiť svoju prácu najlepšie ako vedia, nemajú problém pomáhať druhým a zostať nad vecou.

Čo ponúkame

Základnými kameňmi našej spoločnosti sú priateľská atmosféra, ľudskosť, férovosť a flexibilita. V ACCB je pre nás dôležité vzájomne sa podporovať v práci, ale dávame šancu aj na individuálny rast. Záleží nám na vzájomnom rešpekte a vážime si kultúru otvorenej komunikácie. Tiež rešpektujeme rozmanitosť a robíme všetko pre to, aby sme vytvorili kultúru, kde sa ľudia cítia rešpektovaní. Našou filozofiou je vytvárať pracovné prostredie, ktoré bude dobrým kariérnym odrazovým mostíkom pre absolventov škôl, podporou pre šikovných jednotlivcov a stabilné prostredie pre talenty, senior odborníkov a manažérov.